promee-api
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۷
  • به وسیله احمد عامری
  • اخبار
  • 0

نسخه آزمایشی وب‌سرویس پرومی

سلام
قبلا در شبکه‌های اجتماعی پرومی از اتفاقات مهمی که حال در رخ دادن هستند، چیز هایی گفته بودیم. یکی از این اتفاقات راه اندازی وب‌سرویس پرومی است. کسب‌وکار های بزرگ و کوچکی هستند که به نوعی می‌توانیم آن‌ها را رقبای پرومی بدانیم. اما باید بدانید هدف ما از راه‌اندازی این پروژه کسب سود و سهم بیش‌تری از بازار نیست. هدف ما ارائه‌ی خدمات بهتر به کاربران است.
داشتن وب‌سرویس یکی از ویژگی‌هایی است که پرومی را از سایرین متمایز می‌کند. پرومی اولین کسب‌وکار این حوزه است که به کاربران و همکاران خود امکان استفاده از API را می‌دهد. البته برای استفاده از این خدمات نیاز به دانش برنامه‌نویسی دارید.
با استفاده از وب‌سرویس این امکان را خواهید داشت که مدیریت حساب کسب‌وکار خود را در پرومی به‌صورت خودکار انجام دهید، وب‌سایت خود را به پرومی متصل کنید، پرومی را توسعه دهید، پروموشن‌های هوشمند ایجاد کنید و …
مستندات نسخه آزمایشی این وبسرویس به نشانی https://promee.ir/api از لینک زیر قابل دریافت است:
http://promee.ir/api/docs/v1_0.pdf

مشتاقانه منتظر نظرات شما عزیزان در این خصوص هستیم. لطفا جهت دریافت آخرین اخبار ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید.

احمد عامری

سلام من احمد عامری هستم. فارغ‌التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه تبریز و دانشجوی MBA دانشگاه شریف. از دوران دبستان وارد دنیای برنامه‌نویسی شدم و همون دوران بود که اولین مدرک بین‌المللی برنامه‌نویسیم رو از انستیتو ایزیران گرفتم. عاشق برنامه‌نویسی هستم و از سال 1390 وارد دنیای هاستینگ و شبکه شدم. همیشه علاقه داشتم کسب‌وکار خودم رو داشته باشم و به همین علت تاراهاستینگ، ارست‌هاست و تاراپیکسل رو در دنیای اینترنت و شرکت پاکتاب شیمی رو در صنعت آرایشی-بهداشتی تاسیس کردم و امروز به همراه دوستان خوبم مشغول پروژه جذاب پرومی هستم. امیدوارم این پروژه با استقبال هموطنان عزیزم روبه‌رو بشه.

کامنت خود را بگذارید