استفاده از کد تخفیف دیجی کالا

تخفیف، از دیروز تا امروز

در همه جای دنیا مردم به دنبال خدمات و کالاهای با کیفیت اما با قیمت مناسب هستند. اولین بار در سال ۱۸۸۷ میلادی شرکت کوکاکولا با ارئه کوپن تخفیف اقدام به جذب مشتری کرد.  بدین صورت که با ارائه‌ی یک کوپن مردم میتوانستند یک لیوان از نوشیدنی جدید کوکاکوالا را دریافت کنند. بعد از آن در سال ۱۹۰۹ سی‌دبلیو پست، به انگلیسی (C.W. Post)،که تولید کننده‌ی صبحانه و مواد غذایی و پیشگام در صنعت مواد غذایی آماده است نیز با ارائه‌ی کوپن یک سنتی مشتریان را برای خرید محصولات خود ترغیب می‌کرد و بدین ترتیب فروش خود را گسترش داد. در سال ۱۹۴۰ فروشگاه‌های زنجیره‌ای با ارائه‌ی تخفیف و کوپن به کسب‌وکارهای خود رونق دادند. این روند ارائه‌ی تخفیف به صورت کوپن در جهان ادامه پیدا کرد تا سرانجام در سال ۱۹۹۰ تخفیف‌ها بصورت اینرنتی ارائه شدند. رفته رفته رویکردی پیشرفته‌تر به خود گرفتند. رویکردی که به آن خرید گروهی یا تخفیف گروهی گفته می‌شود. به صورت خلاصه خرید گروهی را می‌توان به صورت زیر معنی کرد:

شرکت و تولید کننده محصولات و خدمات برای جذب مشتری با شرکت های بازریابی قراردادی برای معرفی خود می بندند و محصول و خدمات خود را با قیمت و هزینه کاهش یافته معرفی می‌کنند، به شرط آن‌که مشتریان آن محصول به حداقل تعداد مورد نظر رسیده باشند.

این خدمات، هم به سود مشتریان است چرا که کالا های با کیفیت را با هزینه‌ای کمتر خریداری می کنند و هم به سود شرکت‌های ارائه دهنده‌ی محصولات و خدمات چرا که می‌توانند مشتریان وفادار جدید پیدا کنند و فروش خود را بیش از پیش افزایش دهند.

 پس لزوما تخفیف‌ها برای کالا های بی‌کیفیت نیستند. همانطور که گفته شد، مفهوم تخفیف اولین بار توسط بزرگترین شرکت‌های دنیا تعریف شده است.

ما در پرومی قصد داریم مفهوم خرید گروهی در ایران را با روشی جدید ارائه دهیم. همه ما از تبلیغاتی که نه‌تنها هیچ استفاده‌ای از آنها نمی‌کنیم، بلکه فقط برای ما آلودگی بصری ایجاد می‌کنند، عاصی شده‌ایم. ما در پرومی تخفیف‌ها را برای هرکدام از شما کاربران سفارشی سازی می کنیم تا محتوا را بر اساس فاکتور های مخصوص به خودتان ببینید. علاوه بر آن، هر خدمت یا محصول بی‌کیفیت توسط شما کاربران ترد خواهد شد و یک فضای رقابتی برای کسب و کار ها ایجاد خواهد شد. رقابت برای ارائه‌ی خدمت با کیفیت و هزینه کمتر.

منتظر خبرهای جدید از پرومی باشید.

کامنت خود را بگذارید