کد تخفیف اسنپ

آموزش استفاده از کد تخفیف اسنپ

آموزش استفاده از کد تخفیف اسنپ

 همانطور قبلا هم گفتیم و می‌دانید یکی از فعالیت‌های پرومی فراهم کردن کدتخفیف است. برای دریافت و استفاده از کد تخفیف‌‌ها مسیری باید طی شود که ما قصد داریم در این دسته از پست‌ها به شرح و بسط آن‌ها بپردازیم. در این قسمت به آموزش استفاده از کد تخفیف اسنپ می‌پردازیم.

در ادامه با آموزش تصویری استفاده از کد تخفیف اسنپ کالا همراه ما باشید.

به طور کلی استفاده از کد تخفیف اسنپ شامل مراحل زیر می‌باشد:

پس مراجعه به صفحه‌ی فروشگاه‌ها و پیدا کردن اسنپ در وب سایت پرومی کد مورد نظر خود را انتخاب و کپی کنید سپس مراحل زیر را دنبال کنید. توجه داشته باشید این آموزش برای نسخه‌ی وب خدمات اسنپ می‌باشد. نسخه‌‌ی وب اسنپ با اپلیکیشم موبایلی آن هیچ تفاوتی ندارد و فقط از ابعاد بزرگتری برخوردار است. مراحل استفاده از کد تخفیف اسنپ که در اینجا مطرح شده در اپلیکیشن اسنپ نیز قابل استفاده است.

مراجعه به سایت اسنپ

مراجعه به سایت اسنپ برای ورود و یا ثبت‌نام به آدرس زیر https://app.snapp.taxi

انتخاب مبدا و مقصد

پس از نتخاب مبدا روی نقشه علامت پینی با نوشته‌ی مقصد ظاهر می‌شود که نشان دهنده‌ی انتخاب مقصد می‌باشد.

مشاهده‌ قیمت

کد تخفیف اسنپ

در این قسمت می‌توانید نوع سفر خود را مشخص کنید. اکو، رز، بایک یا اسنپ باکس. در پایین همین قسمت مقدار هزینه‌ی نهایی را نیز مشاهده می‌کنید. در مرحله‌ی بعد می‌توانید از کد تخفیف اسنپ استفاده کنید.

کد تخفیف اسنپ

استفاده از کد تخفیف اسنپ

در این مرحله با انتخاب کد تخفیف در سمت راست فیلدی برای وارد کردن کد تخفیف باز می‌شود. بعد از وارد کردن کد تخفیف اسنپ در سمت راست در سمت چپ با فشردن کلید ثبت در صورت تایید شدن کد هزینه کسر می‌شود.

کامنت خود را بگذارید